O autorze
Lat 28. Przypadkowy Magister ekonomii. Od ponad 12 lat DJ klubowy i radiowy, ale także organizator i promotor imprez, twórca audycji radiowych, producent i wydawca płyt. Był kaowcem kilku modnych miejsc w Polsce. Przeżył krótki epizod jako restaurator, jeszcze krótszy jako konstruktor kolumn Hi-Fi. Grał u boku największych światowych gwiazd sceny klubowej, także za granicą. Wiele z tych gwiazd ściągnął na występy do Polski. Kilkukrotnie miał przyjemność gotować w tzw. telewizji śniadaniowej, czyli ma teoretyczne podstawy, aby być krytykiem kulinarnym w modnym programie TV. Od jakiegoś czasu prowadzi firmę, dzięki której na imprezach mniejszych i większych pojawiają się znakomitości muzyczne ze Świata lub po prostu bardzo popularne twarze, to znaczy zagraniczni "celebryci". Tata 8 miesięcznego Franka, którego z premedytacją wychowa na piłkarza.

W 2011 roku magazyn Malemen umieścił Dionizego na prestiżowej liście "30'stu przed 30'stką", czyli wśród 30 młodych Polaków, którzy mogą zmienić Polskę. Dionizemu jeszcze się nie udało, ale bardzo się stara...

Warszawa na weekend

Amerykanie obchodzili wczoraj Święto Dziękczynienia i pewnie przez cały weekend będą się spotykać ze znajomymi i jeść indyki. My mamy mniej powodów do "dziękczynienia" w ten weekend, ale coś się znajdzie...

Pozycją chyba obowiązkową imprezowo-gastronomicznie-zakupowo zdaje się być Urban Market, czyli kino dokumentalne, jedzenie, muzyka, design i wszystko co bardziej interesujące w mieście. Do tego wszystko pod jednym dachem, w warszawskim 1500 m2. Impreza trwa praktycznie cały dzień.

Poza tym branżowe targi muzyczne CJG w Pałacu Kultury. Koncerty, spotkania, debaty, giełda płytowa. Wszystko co dotyczy polskiego rynku muzycznego w ten weekend w PKiN'ie. Warto!

Spragnionym dobrych dźwięków house'owych polecam imprezę w klubie BANK. Po raz kolejny w Polsce wystąpi duet Audiowhores, z którym miałem okazję kilkukrotnie grać i mogę tylko powiedzieć, że Ci panowie wiedzą co to klasyczny beat 4/4. Impreza w sobotę.

Niedziela jest klasycznym dniem hamburgera i seriali u Państwa Koniecznych ;) W tym tygodniu w związku z urodzinami mojej żony planujemy obejrzeć nasz ukochany serial i moim zdaniem jedną z 3 najlepszych produkcji telewizyjnym w ogóle, czyli Studio 60 on The Sunset Strip. Serial o kulisach powstawania programu na kształt SNL. Żaden inny serial jaki znam tak bardzo nie rozśmieszył, wzruszył i dał do zastanowienia za jednym razem. Cudo!!!


A do tego hamburgery, z warszawskiego Warburgera, bo caly czas intryguje mnie i nie pozwala mi o sobie zapomnieć bułka maślana, przez chłopaków użyta. Nie jest to może najlepszy hamburger na świecie, ale na 100% jeden z najciekawszych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...