Warszawa na weekend

Amerykanie obchodzili wczoraj Święto Dziękczynienia i pewnie przez cały weekend będą się spotykać ze znajomymi i jeść indyki. My mamy mniej powodów do "dziękczynienia" w ten weekend, ale coś się znajdzie...

Pozycją chyba obowiązkową imprezowo-gastronomicznie-zakupowo zdaje się być Urban Market, czyli kino dokumentalne, jedzenie, muzyka, design i wszystko co bardziej interesujące w mieście. Do tego wszystko pod jednym dachem, w warszawskim 1500 m2. Impreza trwa praktycznie cały dzień.Poza tym branżowe targi muzyczne CJG w Pałacu Kultury. Koncerty, spotkania, debaty, giełda płytowa. Wszystko co dotyczy polskiego rynku muzycznego w ten weekend w PKiN'ie. Warto!

Spragnionym dobrych dźwięków house'owych polecam imprezę w klubie BANK. Po raz kolejny w Polsce wystąpi duet Audiowhores, z którym miałem okazję kilkukrotnie grać i mogę tylko powiedzieć, że Ci panowie wiedzą co to klasyczny beat 4/4. Impreza w sobotę.

Niedziela jest klasycznym dniem hamburgera i seriali u Państwa Koniecznych ;) W tym tygodniu w związku z urodzinami mojej żony planujemy obejrzeć nasz ukochany serial i moim zdaniem jedną z 3 najlepszych produkcji telewizyjnym w ogóle, czyli Studio 60 on The Sunset Strip. Serial o kulisach powstawania programu na kształt SNL. Żaden inny serial jaki znam tak bardzo nie rozśmieszył, wzruszył i dał do zastanowienia za jednym razem. Cudo!!!

A do tego hamburgery, z warszawskiego Warburgera, bo caly czas intryguje mnie i nie pozwala mi o sobie zapomnieć bułka maślana, przez chłopaków użyta. Nie jest to może najlepszy hamburger na świecie, ale na 100% jeden z najciekawszych.
Trwa ładowanie komentarzy...